Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi będzie coraz łatwiejsze

13 listopada 2012 roku odbędzie się w Warszawie kolejna edycja Forum Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości Ekspert, poświęcona rozwiązaniom informatycznym dedykowanym tej branży. Jej uczestnicy będą mogli zapoznać się m.in. z prezentacją całkowitej nowości na rynku – oprogramowania do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi „Nieruchomości Komercyjne & FK BazaN”.

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, czyli obiektami biurowymi oraz handlowo-usługowymi to branża, która w ostatnich latach sukcesywnie zwiększa zakres swoich działań. Ze względu na złożoność oraz ogrom czynności administracyjnych oraz księgowych, wciąż poszukuje się nowych rozwiązań w zakresie oprogramowania usprawniającego ten rodzaj pracy. Na naszym rynku dostępne są jednak głównie programy służące zarządzaniu nieruchomościami niekomercyjnymi, dedykowane zarządcom wspólnot mieszkaniowych.

Potrzeby rynku na I miejscu

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu branży, firma BazaN wprowadza na rynek program „Nieruchomości Komercyjne & FK BazaN”. – Oprogramowanie zostało stworzone specjalnie z myślą o zarządcach nieruchomości komercyjnych – centrów handlowych, biurowców, powierzchni logistycznych i magazynowych. Uwzględnia wszystkie aspekty wykonywanych przez nich czynności, związanych z dokumentacją administracyjną umów z najemcami powierzchni w podlegających im obiektach – mówi Eugeniusz Bazan, twórca i właściciel firmy. Program, który będzie dostępny na rynku już w listopadzie 2012 roku, w sposób nie stosowany do tej pory kompleksowo rozwiązuje większość problemów zarządców oraz, oferując im istotne ułatwienia w dokumentacji, fakturowaniu i księgowaniu wpłat, pozwala na znaczne poszerzenie działalności z jednoczesnym zminimalizowaniem kosztów objęcia kolejnych obiektów.

Szybsza i sprawniejsza obsługa nieruchomości

Z punktu widzenia zarządcy nieruchomości komercyjnych nowe oprogramowanie firmy BazaN daje mu naturalny widok na strukturę organizacyjną zarządzanych nieruchomości, na pierwszym planie umieszczając najemców oraz podpisane z nimi umowy, a także umożliwiając bezproblemowe przyjmowanie  nowych. Zawarty w nim wyspecjalizowany mechanizm fakturowania pozwala wystawiać skomplikowane faktury w bardzo krótkim czasie, co znacznie ułatwia pracę księgowej, mogąc ograniczyć ją nawet do jedynie kilkunastu minut miesięcznie dla jednej nieruchomości. Jest to możliwe również dzięki zastosowaniu zaawansowanej funkcjonalności importu całych wyciągów bankowych, pozwalającej rozksięgować automatycznie wszystkie dekrety. – Serwer naszej e-kartoteki zapewnia bardzo dobrą komunikację zarządcy z najemcami, usprawniając codzienny kontakt biznesowy obu stron. Zarządca ma możliwość łatwego przesyłania komunikatów do wszystkich najemców natomiast z punktu widzenia najemcy to bezpieczny dostęp do wydruków należności czynszowych a w najbliższej przyszłości również do faktur umieszczonych na serwerze internetowym zarządcy. Najemca także może swobodnie zgłaszać pojawiające się na jego powierzchniach i w obiektach usterki oraz śledzić ich naprawę – dodaje Eugeniusz Bazan.

Zarówno twórcy programu, jak i organizatorzy spotkania zapraszają na prezentację jego możliwości, która odbędzie się dnia 13 listopada w Warszawie, na forum organizowanym przez Stowarzyszenie Ekspert.

Więcej informacji: www.bazan.com.pl

BazaN {jcomments on}